Strateegia

Menüü meist

  1. Meist
  2. Strateegia
  3. Ajalugu

Missioon

Malta Ordu Eesti eesmärk on saada Eestis vabatahtlikkuse juhtivaks jõuks, rikastades noorte tööotsijate elu ja tugevdades tööandjate tööjõudu.

Visioon

Malta Ordu Eesti näeb ette ühiskonda, kus eetiline käitumine ja kogukonnateenistus muutuvad ideaalidest elatud kogemusteks, eriti noorte seas. Püüame olla sild, mis ühendab noori mõtestatud karjääriga, varustades samal ajal ettevõtteid nii oskusliku kui ka moraalselt kindla tööjõuga. Oma jõupingutuste kaudu püüame integreerida Malta Ordu põhimõtted Eesti elu kangasse.

Strateegia

Keskendume noorte abistamisele Eestis, pakkudes neile praktilist koolitust ja humanitaarset kogemust, mis võib saada nende esimese CV nurgakiviks. See lisaväärtus suurendab nende atraktiivsust tulevastele tööandjatele. Neid võimalusi on võimalik kasutada meie mitmekeelse veebisaidi kaudu, kus on haridusprogrammid ja humanitaarprojektid, millel kõigil on tugev eetiline sõnum. Püüame kaasata nii noori kui ka nende vanemaid, kohandades oma suhtlust iga rühma konkreetsete vajadustega.

Eesti tööandjatele pakume juurdepääsu noortele, oskuslikele ja eetiliselt kindlatele töötajatele. Tõestame neid volitusi juhtumiuuringute, ülevaadete ja uuringute kaudu, mis kõik on saadaval meie veebisaidil. Me suhtleme tööandjatega kahes võimekuses: kui potentsiaalsed töökohad noortele ja kui potentsiaalsed Malta Ordu Eesti kaassponsorid, kohandades oma suhtlusstrateegiaid iga rolli jaoks.

Oma tegevuses Eestis oleme Malta Ordu globaalse võrgustiku Abikorpuse kohalik väljendus, mis on sajandeid vana pühendumus inimliku kannatuse leevendamisele ja eetilise käitumise edendamisele. Malta Ordu rist, meie embleem, hõlmab seda eetost. Selle kaheksa punkti sümboliseerivad kaheksat õndsakskuulutust, olles pidev meeldetuletus meie pühendumusest tegeleda kaheksa “hädaga”, mis inimkonda vaevavad, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Globaalselt on Malta Abikorpus aktiivne humanitaarsetes jõupingutustes, alates katastroofiabist kuni meditsiiniabini, teostades neid põhimõtteid käegakatsutavates tegudes. Ühinedes selle väärika organisatsiooniga, püüab Malta Ordu Eesti luua oma kaubamärgi sünonüümiks kõrgetele eetilistele standarditele, ühiskondlikule kasule ja praktilisele kasulikkusele.