Malta Ordu Sihtasutus Eestis pakub Eesti noortele ainulaadset võimalust lisada oma CV-sse muljetavaldavaid kogemusi, andes neile konkurentsieelise esimese töökoha otsinguil.

Osaledes meie projektides, omandavad noored mitte ainult vajalikke praktilisi teadmisi ja oskusi, vaid saavad ka hindamatu eelise, mis aitab edukalt karjääri alustada. See koostöö on samuti väärtuslik Eesti tööandjatele, kes otsivad oma meeskonda pühendunud noori talente.

Malta Ordu Sihtasutus on lääne ja kristliku tsivilisatsiooni üks vanimaid institutsioone. Täna tegutseb Malta Ordu 120 riigis üle maailma ning aitab ülemaailmse heategevusorganisatsiooni Malteser International kaudu haigeid ja raskustesse sattunud inimesi kõikide maailmajagudes.

Keskendume sotsiaalsete lisaväärtuste loomisele ja edendame noorte vabatahtlikku tegevust Eestis, andes oma panuse kahele ühiskonnagrupile: elu esimese töökoha otsinguil olevatele noortele ja kõigile töötajatele Eestis.

Pakume noortele kogemusi praktika ja hariduse näol. Iga vabatahtlik projekt annab neile ainulaadse praktilise kogemuse, arendab vajalikke oskusi ning kasvatab tulevase töötaja moraalseid omadusi.

Anname tööandjatele võimaluse palgata oskuslikke ja eetilisi noori ning panustada vabatahtlikesse projektidesse.