Meist

Eesti Malta Ordu kohta

Malta Ordu on lääne ja kristliku tsivilisatsiooni üks vanemaid institutsioone. Tänaseks tegutseb Malta Ordu 120 riigis, hoolitsedes meditsiini-, sotsiaal- ja humanitaartöö kaudu abivajajate eest.

Igapäevaselt pakub ordu lai sotsiaalprojektide spekter pidevat tuge unustatud või tõrjutud ühiskonnaliikmetele. Meie sihtasutus Malta Ordu Eesti jagab samu globaalseid väärtusi ja missiooni kui Malta Ordu.

header-image-alt

Missioon

Malta Ordu Eesti eesmärk on saada vabatahtliku tegevuse juhtivaks jõuks Eestis, rikastades noorte tööotsijate elu ja valmistades tööandjate jaoks ette pühendunud tööjõudu.

Nägemus

Malta Ordu Eesti kujutab endast ühiskonda, kus eetiline käitumine ja ühiskondlik töö pole pelgalt ideaalid, vaid reaalsed kogemused, eriti noorte seas. Püüame olla sillaks, mis ühendab noori inimesi ja sisukat karjääri, varustades samal ajal ettevõtteid kvalifitseeritud ja moraalselt vastutustundliku tööjõuga. Meie eesmärgiks on integreerida Malta Ordu põhimõtted Eesti ellu.

mission-image-alt

Saage tuttavaks meie meeskonnaga!

strategy-image-alt

Strateegia

Keskendume noorte abistamisele Eestis, pakkudes neile praktilist koolitust ja humanitaartöö kogemust, millest võib saada nende CV nurgakivi. See lisaväärtus suurendab nende atraktiivsust tulevaste tööandjate jaoks. Need võimalused on kättesaadavad meie mitmekeelse veebisaidi kaudu, mis sisaldab haridusprogramme ja humanitaarprojekte, millest igaühel on tugev eetiline sõnum. Meie eesmärk on kaasata nii noori kui ka nende vanemaid, kohandades end iga rühma konkreetsetest vajadustest lähtuvalt.

Eesti tööandjatele pakume võimalust leida noori, oskustega ja eetiliselt vastutustundlikke töötajaid. Tõendame ja tagame neid omadusi juhtumiuuringute, ülevaadete ja uuringute kaudu, mis kõik on saadaval meie veebisaidil. Kaasame tööandjaid kahel viisil: potentsiaalsete töökohtadena noortele ja potentsiaalsete Malta Ordu Eesti kaassponsoritena, kohandades oma suhtlusstrateegiaid iga rolli jaoks.

Malta Ordu Abikorpuse ülemaailmse võrgustiku liikmena väljendab meie tegevus Eestis sajandite pikkust pühendumust inimeste kannatuste leevendamisele ja eetilise käitumise edendamisele. Malta ordu rist, meie embleem, kätkeb seda eetost. Selle kaheksa tippu sümboliseerivad kaheksat õndsuskuulutust, mis on pidev meeldetuletus meie pühendumusest tegeleda kaheksa häda lahendamisega, mis vaevavad inimkonda nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Ülemaailmselt tegeleb Malta Abikorpus humanitaarabiga, alates katastroofiabist kuni meditsiinilise abini, rakendades oma põhimõtteid käegakatsutavates tegevustes. Ühinedes selle auväärse organisatsiooniga, soovib Malta Ordu Eesti kujuneda kõrgete eetiliste standardite, ühiskondliku kasu ja praktilise abi sünonüümiks.

Kas oled huvitatud meie organisatsiooni toetamisest?

Kas soovite meid aidata?

Kas soovite meid aidata?

Anneta kiiresti meie organisatsioonile 10€!

900 1565