Privaatsuspoliitika

Malta Ordu Fondi veebisaidil, mis on kättesaadav aadressil https://orderofmalta.ee/, on üks meie peamisi prioriteete külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet selle kohta, millist tüüpi andmeid kogutakse ja salvestatakse Malta Ordu Fondi poolt ning kuidas me neid kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate meie privaatsuspoliitika kohta rohkem teavet, ärge kõhelge meiega ühendust võtmast.

See privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebitegevustele ja on kehtiv meie veebisaidi külastajate suhtes seoses teabega, mida nad on jaganud ja/või kogunud Malta Ordu Fondis. See poliitika ei kehti teabe suhtes, mis on kogutud väljaspool veebi või muude kanalite kaudu kui see veebisait.

Nõusolek

Meie veebisaidi kasutamisega annate te nõusoleku meie privaatsuspoliitikale ja nõustute selle tingimustega.

Teave, mida me kogume

Isiklik teave, mida teilt palutakse esitada, ja põhjused, miks teilt seda palutakse, tehakse teile selgeks hetkel, kui me palume teil oma isiklikku teavet esitada.

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta täiendavat teavet, nagu teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, sõnumi ja/või manuste sisu, mida meile saadate, ning muu teave, mida võite otsustada meile esitada.

Kui registreerite konto, võime küsida teie kontaktteavet, sealhulgas selliseid üksusi nagu nimi, ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

Kuidas me teie teavet kasutame

Me kasutame kogutud teavet mitmel viisil, sealhulgas:

  • Pakkuda, käitada ja hooldada meie veebisaiti
  • Parandada, isikupärastada ja laiendada meie veebisaiti
  • Mõista ja analüüsida, kuidas te meie veebisaiti kasutate
  • Arendada uusi tooteid, teenuseid, funktsioone ja funktsionaalsust
  • Suhtlemine teiega, kas otse või ühe meie partneri kaudu, sealhulgas klienditeeninduse jaoks, et pakkuda teile värskendusi ja muud teavet, mis on seotud veebisaidiga, ning turundus- ja reklaamieesmärkidel
  • Saata teile e-kirju
  • Avastada ja ennetada pettusi

Logifailid

Malta Ordu Fond järgib logifailide kasutamise standardprotseduuri. Need failid logivad külastajaid, kui nad veebisaite külastavad. Kõik majutusettevõtted teevad seda ja see on osa majutusteenuste analüütikast. Logifailide poolt kogutud teave sisaldab internetiprotokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaega, suunavaid/väljuvaid lehti ja võimalik, et ka klikkide arvu. Need ei ole seotud isiklikult tuvastatava teabega. Teabe eesmärk on analüüsida suundumusi, hallata saiti, jälgida kasutajate liikumist veebisaidil ja koguda demograafilist teavet.

Küpsised ja Veebimajakad

Nagu iga teine veebileht, kasutab Malta Ordu Sihtasutus “küpsiseid”. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja nende poolt külastatud või vaadatud veebilehe lehtede salvestamiseks. Teavet kasutatakse kasutajakogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu külastajate brauseri tüübi ja/või muu teabe põhjal.

Reklaamipartnerite Privaatsuspoliitikad

Võite tutvuda selle loendiga, et leida Malta Ordu Sihtasutuse reklaamipartnerite privaatsuspoliitikat igaühe kohta.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgustikud kasutavad tehnoloogiaid nagu küpsised, JavaScript või Veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja linkides, mis ilmuvad Malta Ordu Sihtasutuse lehel, ning mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate efektiivsuse mõõtmiseks ja/või reklaamisisu isikupärastamiseks veebisaitidel, mida külastate.

Pange tähele, et Malta Ordu Sihtasutusel puudub juurdepääs või kontroll nende kolmanda osapoole reklaamijate poolt kasutatavate küpsiste üle.

Kolmanda Osapoole Privaatsuspoliitikad

Malta Ordu Sihtasutuse privaatsuspoliitika ei kehti teiste reklaamijate või veebisaitide kohta. Seetõttu soovitame teil konsulteerida nende kolmanda osapoole reklaamiserverite vastavate privaatsuspoliitikatega, et saada täpsemat teavet. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid, kuidas teatud valikutest loobuda.

Võite valida küpsiste keelamise oma individuaalse brauseri valikute kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

CCPA Privaatsusõigused (Ärge Müüge Minu Isiklikke Andmeid)

CCPA alusel on tarbijatel, teiste hulgas, järgmised õigused:

Nõuda ettevõttelt, mis kogub tarbija isikuandmeid, avaldada kategooriad ja konkreetsete isikuandmete tükid, mida ettevõte on tarbijate kohta kogunud.

Nõuda ettevõttelt kogutud tarbija isikuandmete kustutamist.

Nõuda ettevõttelt, mis müüb tarbija isikuandmeid, et see ei müüks tarbija isikuandmeid.

Kui te esitate taotluse, on meil üks kuu aega teile vastamiseks. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, palun võtke meiega ühendust.

GDPR-i Andmekaitseõigused

Soovime, et oleksite täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on järgmised õigused:

Õigus pääseda ligi – Teil on õigus taotleda oma isikuandmete koopiaid. Selle teenuse eest võime küsida teilt väikest tasu.

Õigus parandamisele – Teil on õigus nõuda, et me parandaksime teie arvates ebatäpseid andmeid. Teil on ka õigus nõuda, et me täiendaksime teie arvates puudulikke andmeid.

Õigus kustutamisele – Teil on õigus nõuda, et me kustutaksime teie isikuandmed, teatud tingimustel.

Õigus töötlemise piiramisele – Teil on õigus nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete töötlemist, teatud tingimustel.

Õigus töötlemisele vastu seista – Teil on õigus meie teie isikuandmete töötlemisele vastu seista, teatud tingimustel.

Õigus andmete ülekantavusele – Teil on õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teisele organisatsioonile või otse teile, teatud tingimustel.

Kui te esitate taotluse, on meil üks kuu aega teile vastamiseks. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, palun võtke meiega ühendust.

Laste Teave

Meie prioriteetide hulka kuulub ka laste kaitse interneti kasutamisel. Julgustame vanemaid ja hooldajaid jälgima, osalema ja/või juhendama ning suunama nende veebitegevust.

Malta Ordu Sihtasutus ei kogu teadlikult isikut tuvastatavat teavet alla 13-aastastelt lastelt. Kui arvate, et teie laps on meie veebisaidil sellist teavet jaganud, julgustame teid viivitamatult meiega ühendust võtma ning me teeme kõik endast oleneva, et see teave meie andmebaasidest kiiresti eemaldada.

Privaatsuspoliitika Muudatused

Me võime aeg-ajalt uuendada meie privaatsuspoliitikat. Seetõttu soovitame teil seda lehte perioodiliselt üle vaadata muudatuste osas. Teavitame teid kõigist muudatustest, postitades uue privaatsuspoliitika sellele lehele. Need muudatused jõustuvad kohe pärast nende lehele postitamist.

Meie privaatsuspoliitika on loodud Privacy Policy Generator’i abil.

Võtke Meiega Ühendust

Kui teil on küsimusi või ettepanekuid meie privaatsuspoliitika kohta, ärge kõhelge meiega ühendust võtmast.