Toetame paraspordi taskuhäälingu “Tõelised Võitjad” II osa

Toetame paraspordi taskuhäälingu “Tõelised Võitjad” II osa

Toome rõõmuga teieni “Tõeliste Võitjate” taskuhäälingu teise osa, mis sünnib koostöös Delfi ja Eesti Paralümpiakomiteega, toetajaks Malta Ordu Sihtasutus Eestis.

Selles osas: https://bit.ly/42zd8Bd avame veelgi sügavamaid aknaid paraspordi imelisse maailma, tuues stuudiosse erakordse külalise – Mallika Koeli, Eesti Paralümpiakomitee asutajaliikme ja paraspordi arengu eestvedaja Eestis. Mallika on pühendanud märkimisväärse osa oma elust puudega inimeste elukvaliteedi tõstmisele, kasutades selleks spordi ja liikumise jõudu.

Mallika jagab oma kogemusi, rääkides, kuidas ta on aidanud parasportlasi jõuda tiitlivõistlustele ja kuidas ta jätkab tööd Tallinna Tondi Koolis, õpetades puudega lapsi liikuma ja liikumisest rõõmu tundma. Tema sõnum meile kõigile: “Oluline on nii elu kui sporditegemist nautida ning samuti oma treenerit usaldada. Kurjuse ega tigedusega ei jõua kusagile.”

Iga lugu “Tõeliste Võitjad” sarjast on samm edasi suuremasse mõistmisesse ja kaasatundmisse.

Läbi Mallika ja teiste külaliste lugude, peegeldame meie pühendumust paraspordile ja Malta Ordu Sihtasutuse missiooni toetada ühiskonna haavatavamaid liikmeid. Vestlust juhib Indrek Petersoo.

Avaldamise kuupäev

28.2.2024

Jaga

Liituge meie uudiskirjaga

Olge kursis vabatahtlike projektide teadetega ja vabatahtlikele mõeldud koolitustega

Kas soovite meid aidata?

Kas soovite meid aidata?

Anneta kiiresti meie organisatsioonile 10€!

900 1565